Kim jesteśmy?

Promastal to firma, która wykonuje wszelkiego typu konstrukcje ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. W procesach łączenia stosujemy tradyzyjną metodę spawania, a także przy elementach, które tego wymagają użyciu sprawdzonych klejów przemysłowych. Obsługujemy klientów kompleksowo. Spawanie każdej konstrukcji jest zgodne z obowiązującymi normami budowlanymi. Najwyższa jakość spawów to kolejna zaleta, która przyciąga coraz więcej stałych klientów.

Nasza wizja

Chcemy zwiększyć bezpieczeństwo i polepszyć jakość polskich konstrukcji.

Jakość i terminowość

Jakość i terminowość to coś co nas wyróżnia na tle firm konkurencyjnych. Nie tylko jednorazowe zlecenia, lecz głównie stała współpraca z klientami z całej polski powoduje, że stajemy się coraz lepsi i bardziej doświadczeni. Zapraszamy do współpracy!

Przejdź do oferty

Nasze atuty

ikona - odważnik

Hala z suwnicą do 5 ton - wielkie gabaryty

Świadczymy usługi spawania nie tylko mniejszych części i maszyn. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej sali oferujemy także spawanie wielkogabarytowe. Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy podejmą się zleceń o nietypowych wymiarach - skontaktuj się z nami.

ikona jakość

Najwyższa jakość i trwałość

Jakość naszych usług jest naszą wizytówką, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość. Wykonane przez nas realizacje są trwałe i niezawodne, dlatego możesz nam zaufać i postawić na nasze usługi.

ikona sprzęt przeznaczony do spawania

Profesjonalny sprzęt

Spawanie przeprowadzamy za pomocą profesjonalnego sprzętu; stawiamy na nowoczesne urządzenia oraz najnowocześniejsze technologie. To sprawia, że szybko realizujemy każde zlecenie, więc jeśli zależy Ci na niezawodności oraz profesjonalizmie.

ikona prezentująca dwie osoby - zespół spawaczy

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również wszelkie niezbędne kwalifikacje. Dzięki temu możemy rzetelnie wykonywać wszelkie zlecenia, a Ty zyskujesz pewność, że korzystasz z usług najlepszych fachowców.

ikona kolista strzałka - obsługa

Kompleksowa obsługa zlecenia

Realizujemy zlecenia od A do Z, więc nie musisz martwić się o dodatkowe aspekty: po prostu zlecasz wykonanie usługi, a my zajmujemy się całą resztą - kompleksowo, szybko i bezproblemowo. Przekonaj się, jak wygodne jest korzystanie z usług naszej firmy.

ikona lokalizacja

Łatwy dojazd - blisko A2

Siedziba naszej firmy znajduje się w pobliżu autostrady A2, dlatego bez problemu dojedziesz do nas nie tylko z Poznania, ale również okolic. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że masz do nas zawsze po drodze! Dzięki temu możemy obsługiwać nie tylko lokalnych klientów.

Główna siedziba firmy - Spaw Poznań
Logo PromaStal
ul. Wagrowska 14, 61-369 Poznań +48 513 464 161